2°C
3°C

Ráhel, Csenge névnapja

RETRO RÁDIÓ

Szexrabszolgák tömegei érkeztek Afrikából Olaszországba!

Szexrabszolgák tömegei érkeztek Afrikából Olaszországba!
SZM
Szerző
SZM
Létrehozva2016. 08. 12. 01:10

A lányokat Nigériából rabszolga-kereskedõk szervezték az útra.

Kétszer több fiatal nő érkezett Olaszországba az idén, mint tavaly – jelentette a nemzetközi migrációs szervezet. Abban biztosak, hogy legalább nyolcvan százalékuk prostitúcióból fog megélni Európában.

Tavaly csaknem hatezer nigériai nőt regisztráltak Olaszországban, akik rövid időn belül „felszívódtak”. „Autóval értük jöttek a befogadó-központba és egyszerűen elvitték őket” – nyilatkozta a szervezet munkatársa.

A The Guardian itt látható videójából azt is kiderül,, hogy a lányok már induláskor kapnak egy telefonszámot amelyet csak fel kell hívniuk amikor Olaszországba érkeznek, a gengszterek pedig eljönnek értük.

Ráadásul az embercsempészek elvárják tőlük, hogy visszafizessék „adósságaikat”. Ez a nigériai induláskor 15 ezer, az olaszországi megérkezéskor már 45 ezer euró… A nőkkel elhitetik, hogy szörnyű sors vár otthon maradt családjukra, ha nem fizetnek.

Egyre fiatalabb lányokról van szó. Nagy részüket kísérő nélküli kiskorúként regisztrálják Olaszországban.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.