RETRO RÁDIÓ

Elvette egy szegedi rendőr pisztolyát egy menekült

Elvette egy szegedi rendőr pisztolyát egy menekült
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 08. 27. 17:56

Egy afgán menekült vette el a rendõr pisztolyát. Mindez a szegedi bevándorlási hivatalban történt.

Kis híján tragédia történt Szegeden, amikor egy afgán menekült elvette egy rendőr pisztolyát a szegedi Bevándorlási- és Állampolgársági Hivatal épületében, tudta meg a kiskunhir.hu.

Szerencsére tragédia nem történt, a fiatal férfi ugyanis saját magát szerette volna megölni, nem pedig másokra támadni, ugyanakkor nem tudta, hogyan kell kezelni a fegyvert, így magában sem tudott kárt okozni.

A rendőrök gyorsan észrevették az esetet, elvették a férfitől a fegyvert, majd az elkövetőt őrizetbe vették.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.