RETRO RÁDIÓ

Késsel ölt az éjjel az óbudai gyilkos!

Késsel ölt az éjjel az óbudai gyilkos!
F. G.
Szerző
F. G.
Létrehozva2016. 07. 25. 08:15

A rendõrség elfogta a feltételezett elkövetõt, jelenleg is tart a történtek kivizsgálása.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2016. július 24-én 22 óra körül egy, a Budapest III., Árok utcában található lakásban egy 50 éves férfi szóváltásba keveredett egy 48 éves férfival, akit késsel mellkason szúrt. 

A 48 éves férfi olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A bűncselekménnyel gyanúsított férfit a kiérkező rendőrök a helyszínen elfogták. Ellene az eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt megindította.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.