Feljelentés alapján találták meg a kényszersorozott, agyonvert magyar férfit

POLITIK
NÍNÓ

Szerző Brenner Balázs

Létrehozva: 2015.10.17.

Férfi szeretője lőtte fejbe a vadászt Somogyban

A 37 éves gyanúsított, akit nyáron somogyi otthonában fogtak el a rendõrök, beismerõ vallomást tett.

Szerző Brenner Balázs

Hosszas adatgyűjtés vezetett el ahhoz az F. Rajmundhoz, akit az idén nyáron Somogyban fogtak el a rendőrök, írja a Somogyi Hírlap.

A 1996-ban történt gyilkosság kapcsán kiderült, hogy az akkor még alig 18 éves fiú egy évvel korábban ismerkedett meg a vadásszal, akivel először közös hobbijuk miatt, később

a kölcsönös vonzalom miatt kezdtek találkozgatni,

ám amikor a vadász olyan szexuális vágyát akarta vele kielégíttetni, melyre nem volt hajlandó, összevesztek, s a vita hevében fejbe lőtte áldozatát. Azt is elismerte, nemcsak a puskákat és az autót vitte el, hanem a videomagnót is, hogy az esetet betörésnek álcázza.

Később a somogyi gyilkos tagadta a lövést, s egy társára vallott, majd ismét módosította vallomását. Az újabb verzió alapján egy 19 éves barátjával előre kitervelték, hogy betörnek a vadászhoz, s ha felébred, lelövik.

Most a férfi előzetesben várja sorsa alakulását, társát még mindig keresik a rendőrök.

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek