
Nem tartott sokáig a professzor asszonynak, hogy kiheverje a hollywoodi szépfiút, és mással kezdjen közös életet.
Futótűzként terjedt a pletyka, miszerint Brad Pitt beleszeretett a Massachusettsi Műszaki Egyetem egyik professzorába. Sőt jóformán oda is költözött Neri Oxmanhoz. A kapcsolatuk azonban nem volt valami hosszútávú, mert Brad még nem tudta igazán elkötelezni magát.
![]()
Pedig az építész asszony a jelek szerint erre vágyott, hiszen nemrég eljegyezték. Neri kezét egy Bill Ackman nevű milliárdos kérte meg, alig négy hónapnyi ismeretség után.
![]()
Oxman gyors továbblépése nem jelenti azt, hogy ne viselte volna meg a szakítás Braddel. Sértődöttségében nemrég letagadta, hogy bármikor is romantikus viszonyban lettek volna, hiába állítják ezt a legközelebbi barátai.
Brad viszont nem bánkódik: egy szőkeséggel kapták nemrégiben lencsevégre.







