RETRO RÁDIÓ

„Ha a férjem nincs, nekem végem van” – megrázó vallomást tett Esztergályos Cecília

Esztergályos Cecília
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 12. 04. 14:40

Férje nélkül nem élte volna túl az elmúlt időszakot Esztergályos Cecília. A színésznő rosszul lett a színpadon, ahonnan mentő vitte el.

Esztergályos Cecília még szeptember végén lett rosszul az egyik előadása után. A színésznőnek kiugrott a csípője, ezért azonnal kórházba vitték.

Most, hetekkel a műtétje után már otthonában lábadozik, ám azt elárulta: komoly depresszióba esett, miután hazaengedték. Ha férje nem lett volna mellette, úgy fogalmazott: nem élte volna túl ezt az időszakot.

Fotó: Markovics Gábor / Ripost

„Mindent a férjem csinál. Ő vásárol be, ő lát el engem mindennel. A családom is segít természetesen, de ha a férjem nincs, nekem végem van” - mondta a Tények Plusz műsorában a színésznő, majd hozzátette: miután kiengedték a kórházból, nagyon mély pontra került.

„Olyan mély depresszióban voltam, hogy őrület. Nem tudott érdekelni semmi, mert annyira kétségbe voltam esve, hogy végre újra elindult az élet, visszatértünk a színpadra, de ehelyett nekem megint csak tűrnöm kell...” – mondta Esztergályos.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.