RETRO RÁDIÓ

Sokkot kapott a magyar szépségkirálynő: Közelről látta a szörnyű balatoni tragédiát

Sokkot kapott a magyar szépségkirálynő: Közelről látta a szörnyű balatoni tragédiát
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2021. 07. 26. 18:30

A volt szépségkirálynő, Laky Zsuzsi épp ott nyaralt, ahol egy testvérpár belefulladt a Balatonba.

Rémálommá vált Laky Zsuzsi Balaton-parti pihenése, az egykori magyar szépségkirálynő ugyanis közvetlen közelről látta, amint vasárnap egy testvérpár belefullad a Balatonba.

Fotó: Ripost

„Annyi érzés kavarog bennem, és úgy éreztem ezt szeretném megosztani veletek! Tegnap a kis családunkal voltunk strandolni Bélatelepen. Nagyon kellemes volt a víz, a nap sem tűzött annyira, minden adott volt, hogy jól érezzük magunkat. A két lányom sellő üzemmódba kapcsolt, és többet voltak a víz alatt, mint a felszínen, természetesen a szüleim és én is szemmel tartottuk minden mozdulatukat. Kicsit később arra lettünk figyelmesek, hogy négy mentőhajó köröz nem messze tőlünk, majd jön egy mentőhelikopter is. Éreztem, hogy nagy a baj, amikor a mentőhelikopter felszállt és felváltotta azt egy másik rendőr. A gyerekeim is aggódva nézték a történeteket. Szörnyű volt ezt megélni és látni azt, hogy milyen gyorsan múlhat ki egy élet„ – írta közösségi oldalán, majd hozzátette: sokkhatás alá került a történtektől.

 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 

LAKY ZSUZSI 📸🎬 (@lakyzsuzsi) által megosztott bejegyzés

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.