RETRO RÁDIÓ

Halálra szurkálták Morgan Freeman unokáját

The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2015. 08. 17. 12:48

A nyílt utcán végezte ki hidegvérrel az Oscar-díjas legenda unokáját drogos lovagja, mert azt hitte, a nõt megszállta a gonosz.

Elképesztő tragédia rázta meg Hollywoodot. Az Oscar-díjas színész, Morgan Freeman unokáját több tucat késszúrással, egy manhattani utcán gyilkolta meg szerelme. A kegyetlen gyilkos, Lamar Davenport azért támadt rá E'Dena Hines-ra, mert azt képzelte, megszállta az ördög, és a nőt meg kell szabadítani a démonoktól.

A szemtanúk szerint a feltörekvő rapper folyamatosan Jézust emlegette, miközben szörnyű tettét elkövette. A szurkálásokkal csak akkor állt le, amikor a kiérkező rendőrök lerángatták a 33 éves E'Dena testéről. A járőrök azt állítják, a férfi erős drogos befolyásoltság alatt volt a gyilkosság idején.

Hines maga is színésznőként dolgozott, és rendszeresen megjelent nagyapjával a filmes díjátadókon. Egészen addig, amíg össze nem boronálták őket. Egyes pletykák szerint Morgan romantikus viszonyba keveredett a mostohaunokájával, azt követően, hogy elvált első nejétől, E'Dena vérszerinti nagyanyjától. A beteges kapcsolatot mindketten tagadták, de Freeman második neje a váláskor szentül állította, hogy emiatt ment tönkre a házasságuk.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.