
Sokkoló jelenetek! A nyílt utcáról próbálták elrabolni a nyolcéves kislányt
Ijesztő jelenetek játszódtak le a kaliforniai Fresnóban. Egy nő hajánál fogva próbált autójába tuszkolni egy kislányt, akinek csodával határos módon sikerült kiszabadulnia.
Sokkoló felvétel terjed az interneten. Egy 8 éves kislány megmenekült meg egy emberrablási kísérletből a kaliforniai Fresnóban, ahol egy nő a hajánál fogva próbálta betuszkolni egy autóba. A gyanúsítottat, Tyiesha Davist április 22-én tartóztatták le, majd 185 000 dolláros óvadékkal a Fresno megyei börtönbe szállították. A rendőrség szerint a 37 éves nő a kislány haját megragadva próbálta őt egy járműbe húzni. A gyereknek azonban sikerült kiszabadulnia, majd bekopogott egy közeli ház ajtaján, ahol biztonságba helyezték.

Fotó: Unsplash.com (Képünk illusztráció) /
Hajánál fogva próbálták betuszkolni egy autóba a nyolcéves kislányt
A rendőrség helyi idő szerint 16:38-kor érkezett ki az eset helyszínére, az Andrews Avenue környékére. A rémült kislány elmondta a nyomozóknak, hogy a nő azt állította, őt születésekor ellopták és még a nevét is tudta. Amikor a szülők a helyszínre érkeztek, közölték a hatóságokkal, hogy a nőnek semmilyen kapcsolata nincs a családdal.
Szemtanúk hívták a segélyhívót, miután látták a történteket.
Nagyon örülök, hogy biztonságban van. Megnyugtató, hogy visszakerült a szüleihez, és hamar véget ért ez a szörnyűség
– mondta egy szomszéd.
(via People)






