RETRO RÁDIÓ

Rejtélyes üzenetet találtak a 20. emeletről a halálba zuhant 13 éves fiú számítógépén

Rejtélyes üzenetet találtak a 20. emeletről a halálba zuhant 13 éves fiú számítógépén
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 10. 21. 17:40

A nyomozók úgy gondolják, a fiú öngyilkos akart lenni.

A rendőrség állítólag rejtélyes üzeneteket talált annak a 13 éves fiúnak a számítógépén, aki a 20. emeletről zuhant ki New Yorkban. Úgy vélik, Matthew Pierre öngyilkos lett.

A fiú édesanyja, Jeri Snead-Pierre és húga otthon volt, amikor a tragédia történt. A család teljesen összetört.

„Pihenj békében, gyönyörű édes kis királyom! Mély szomorúsága a Pierre családnak, hogy szeretett fiunkat, Matthew-t tragikus körülmények között elvesztettük. Köszönöm mindazoknak, akik támogattak, imádkoztak és sírtak velünk együtt. Nagyra értékeljük ezt, és nagy szükségünk lesz rá a továbbiakban, mert irtózatosan nehéz út áll előttünk” – írta a tanárként dolgozó asszony az Instagramra.

A rendőrség azt nem közölte, milyen üzeneteket találtak, csak annyit, hogy nem gyilkosság történt.

Ha támogatásra van szüksége, vagy egy ismerőse szorul segítségre, hívja a segélyvonalat: 116-123. Éjjel-nappal, mobilról vagy vezetékes vonalról is hívható, mindegyikről ingyenes.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.