RETRO RÁDIÓ

Eltűnt egy magyar testvérpár Spanyolországban

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 10. 26. 18:45

Egy 30 éves magyar nőt és 18 éves testvérét keresik. Az özönvízszerű esőzés miatt több ember is eltűnt.

Napok óta hatalmas viharok és árvizek pusztítanak Spanyolországban, a halálos áldozatok száma már nyolcra nőtt. A hatóságok több embert még keresnek, köztük egy magyar testvérpárt – írja a Daily Mail.

Az egyik mallorcai hotelben megszálló 30 éves nőt és 18 éves öccsét azután kezdték keresni, hogy egy szemtanú azt állította, látta, ahogyan egy hullám két embert a vízbe sodort a Mallorca keleti részén lévő Cala d'Or üdülőhelyen.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.