RETRO RÁDIÓ

A hídhoz riasztották a rendőröket, a mentők is oda rohantak

A hídhoz riasztották a rendőröket, a mentők is oda rohantak
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 12. 26. 15:20

A Dunába akart ugrani egy fiatal férfi, de a rendõrök megmentették.

A pozsonyi rendőrök megmentették egy húszéves galántai járásbeli fiatal életét, aki egy hídról akarta magát a Dunába vetni.

Kedden 23 óra körül egy járókelő figyelmeztette a rendőröket, miszerint egy férfi áll az SNP híd korlátján. A járőrök azonnal a helyszínre siettek, majd kommunikálni kezdtek a fiatal férfivel.

Az illető nem működött együtt a rendőrökkel, elutasította a segítséget. Végül már csak a híd korlátján tartotta magát a kezeivel. A rendőrök ebben a pillanatban megragadták az öltözékénél fogva, és felhúzták őt a hídra - írta a Paraméter.

A férfit átadták a helyszínre kiérkező mentőknek – közölte a TASR hírügynökséggel Lucia Mihalíková rendőrségi szóvivő.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.