RETRO RÁDIÓ

Pánik tört ki a fedélzeten, visszafordult a repülő

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 05. 31. 20:55

Õrjöngeni kezdett egy utas, nem volt más választás, mint visszafordulni.

Visszafordult szerda délután a Malaysian Airlines Melbourne-ből Kuala Lumpurba tartó repülőgépe, miután az egyik utas megpróbált bejutni a pilótafülkébe – írja a BBC. Az utas azt ordibálta, hogy robbanóanyag van nála. A gépen pánikhangulat uralkodott el.

Miután a kapitányt értesítették a veszélyes utasról, megfordította a gépet és visszaindult Melbourne-be. A pilóta biztonsági segítséget kért és sikeresen landolt.

Az utasokban bizonyára élt még a három évvel ezelőtti maláj gép katasztrófája. A Malaysia Airlines maláj légitársaság MH370-es, Pekingbe tartó járata 2014. március 8-án tűnt el 239 emberrel a fedélzetén röviddel az után, hogy felszállt a malajziai fővárosban, Kuala Lumpurban. Feltételezések szerint az eredeti útvonalról letérve, az Indiai-óceán déli részén zuhant le.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.