RETRO RÁDIÓ

Undorító, mit művelt női vendégeivel a perverz tetoválóművész!

Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2016. 06. 21. 20:22

A gyanútlan áldozatoknak fogalma sem volt róla, hogy egy kéjenc szempár lesi õket a legintimebb pillanatukban...

A 46 éves Stephan Abram évek óta dolgozott tetoválóművészként, azonban nem ez volt az egyetlen szenvedélye! Betegesen vonzódott a nőkhöz, imádta kifigyelni azokat, akiknek testét később kivarrta.

Hogy kielégítse perverz vágyát, titokban bekamerázta az öltözőt és a mosdót is, és szabad perceiben már gusztustalan módon kifigyelte vendégeit - írja a Daily Star.

A felvételeket gondosan megőrizte és magányos óráiban visszanézte őket.

A 46 éves kéjencet végül egyik vendége jelentette fel a rendőrségen, perverz kis gyűjteményére egy házkutatás során derült fény. Összesen hét nőt vett videóra, akik közül hárman vallottak ellene a bíróságon.

Védőügyvédje elmondta, hogy Abram súlyos önértékelési zavarral küszködött, bánatában az alkoholba és a kukkolásba menekült.

Perverziójáért 23 hónap letöltendő börtönbüntetést kapott.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.