Létrehozva: 2023.07.12.
Módosítva: 2023.07.12.

Csercseszov nem kertelt a feröeri döntetlen után

Gól nélküli döntetlennel nyitott a Ferencváros a feröeri KÍ Klaksvik otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének első meccsén.

A Ferencváros nem bírt feröeri ellenfelével, 0-0-ra végzett a BL-selejtező odavágóján. Kiegyenlített meccset hozott a 90 perc, a feröeri csapat végig nagyon küzdött, az első félidőben a kapufát is eltalálta. Baráth Péter, a Fradi válogatott középpályása az M4 Sportnak elmondta, a visszavágón egyértelműen a győzelem a cél:

Sztanyiszlav Csercseszov
Csercseszov Fotó: KOVACS PETER

Nem volt egyszerű, szervezetten védekező csapattal játszottunk, nehéz volt megbontani őket, próbáltunk beadásokkal helyzeteket kialakítani, de nekik is a rögzített szituációkból teremtett lehetőségeik kimondottan kemények voltak. Otthon az lesz a cél, hogy mindenféleképpen győzzünk.

Sztanyiszlav Csercseszov, a Fradi edzője a 0-0 után nem kertelt, bevallotta, győzni szerettek volna:

Azt kaptuk, amit vártunk az ellenféltől ebben a környezetben, tudtuk, hogy erősek a rögzített szituációkból, de győzni szerettünk volna. Maximálisan nehéz meccsre számítottunk, győztes mentalitással játszottak ellenünk, kétmeccses történetről van szó, és hazai pályán szeretnénk kiharcolni a továbbjutást.

A visszavágóra jövő szerdán kerül sor a Groupama Arénában, és ha a Fradi továbbjut, akkor a következő fordulóban a svéd BK Häcken vagy a walesi New Saints FC együttesével találkozik.

Verőcei horrorbaleset: a rendőrség döbbenetes részleteket árult el

Mindenkit meglepett Klopp: ezt tette Szoboszlaival utolsó napján a búcsúzó edző

Most érkezett: megtalálhatták a verőcei horrorbalesetben eltűnt fiatalokat