RETRO RÁDIÓ

Szalai Ádámnál nincs jobb. Itt a bizonyíték

Szalai Ádámnál nincs jobb. Itt a bizonyíték
PB
Szerző
PB
Létrehozva2017. 02. 05. 12:00

A magyar csatár több tekintetben is kiemelkedõen teljesített, nem csoda, hogy elismerték.

Szalai Ádám lett a tegnapi Hoffenheim-Mainz találkozó legjobbja. A whoscored.com oldal statisztikája alapján a magyar válogatott csatár klubtársával, Niklas Sule együtt produkálta a legjobb mutatókat. Ez a pontszámokon is meglátszódott, mindketten 8,5-es értékelést kaptak az oldaltól.

A csereként beálló hoffenheimi csatár két gólt szerzett, ezzel alakította 4-0-ra az eredményt. Szalai nem csak a két gólja miatt érdemelte ki a whoscored.com elismerését. A találkozón volt két kulcspassza, passzainak majdnem 80 százaléka pontos volt, és volt egy szerelése is.

A 40-szeres válogatott támadó tudja is, mi volt sikere titka.

Munka, bátorság, akarat

Úgy látszik, Julian Nagelsmann vezetőedző pont úgy gondolkodott Szalairól, mint a %RIPOST%, azaz úgy látta, most tényleg eljött a csatár ideje. A volt csapata ellen duplázó támadó pedig élt is lehetőséggel.

 

 

 

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.