RETRO RÁDIÓ

Sokkoló fotó! Ezt tették az ajándék húsvéti nyuszival!

Sokkoló fotó! Ezt tették az ajándék húsvéti nyuszival!
Buster
Szerző
Buster
Létrehozva2016. 04. 03. 11:13

Úgy tûnik, az emberi kegyetlenségnek nincs határa! Megdöbbentõ és egyben szívszorító kép bukkant fel egy kidobott nyusziról. Csak erõs idegzetûeknek!

Hiába a számtalan állatvédő egyesületi felhívás, egyes szülők ma sem értik, hogy az állat bizony nem játék. A képen látható apró fehér nyuszit is megunhatta gazdája, és alig pár nappal húsvét után, egyszerűen kidobta az út szélére. A képet a delmagyar.hu olvasója készítette.

Csak remélni tudjuk, hogy nem szenvedett sokat!

A rettenetes felvételt Molnár Anikó is megosztotta Facebook-oldalán, és egészen pontosan megfogalmazta, mit is érzünk most:

"Teljesen mindegy, milyen a bőrszíne, milyen társadalmi rétegbe tartozik. Ostoba, érzéketlen, agy nélküli lesz rengeteg szülő azért, hogy a hülye kölke elmondhassa az iskolában, hogy 'kaptam nyufit anáéktól'..."

Azt is megmutatjátok nekik, ahogy kivégzitek őket? Vagy a pofájukba hazudtok, hogy "visszamentek a nyuszi-szigetre"?

"Hazug, barbár gyökerek vagytok mind, akik ezt tettétek! És ugyanilyen hazug, barbár embert neveltek a hülye gyereketekből, aki hisztérikázik, mert neki nem jó a csokinyuszi... Gratulálok!" - fakadt ki Anikó.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.