RETRO RÁDIÓ

Itt a Lidl karácsonyi reklámja: mindenkit megelőztek

Létrehozva2025. 11. 03. 09:35

November második napján elstartolt az üzletlánc 2025-ös ünnepi videója. A Lidl karácsonyi reklámja az érzelmekre hatva üzen.

Nem vártak tovább: mindenszentek után egy nappal elstartolt az üzletlánc 2025-ös ünnepi videója. A Lidl karácsonyi reklámja 60 másodpercben – az érzelmekre hatva – üzen.

A Lidl karácsonyi reklámja
A Lidl karácsonyi reklámja november 2-án jelent meg a YouTube-on, rengeteg céget beelőzve (Fotó: Pexels/Kristina Paukshtite – Képünk illusztráció)

A Lidl karácsonyi reklámja számos országban egyszerre debütált

A német üzletlánc 2025-ös karácsonyi reklámja több országban is egyszerre jelent meg. Így többek közt a cég német, magyar és szlovák YouTube-csatornáján is látható – az adott ország szinkronjával. (A német Lidl YouTube-csatornáján egyébként a bővített, közel két perces változat látható.) Ugyanakkor például Ausztriában, Lengyelországban és Csehországban még nem mutatták be a Lidl 2025-ös karácsonyi reklámját a YouTube-on.

Érdekesség: a Lidl nem egy karácsonyi slágerrel vagy karácsonyi hangulatúra hangszerelt dallal, illetve egy új szerzeménnyel dobta fel a reklámját, hanem  a The Beach Boys közel 60 éves dalát, a Wouldn’t It Be Nice című szerzeményt használta.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.