RETRO RÁDIÓ

Menczer Tamás: Von der Leyennek távoznia kell!

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2025. 07. 29. 12:30

Menczer Tamás a közösségi oldalán osztott meg egy videót.

Ursula Von der Leyennek, az Európai Bizottság elnökének távoznia kell - közölte a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója kedden a Facebook-oldalán.

Menczer Tamás a közösségi oldalán megosztott videójában azt mondta: Ukrajnáról is tárgyalt von der Leyen Donald Trumppal, az Egyesült Államok elnökével, de hogy mit, az titkos, s ezt Maros Sefcovic "brüsszeli biztos" vallotta be.

Egy azonban egészen biztos, ezen a titkos záradékon is Amerika fog keresni, sokat keresni, mi európaiak pedig veszteni. Ukrajna és von der Leyen miatt. Ursula, Ursula, auf Wiedersehen!

- fogalmazott a politikus.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.