RETRO RÁDIÓ

Nem ússzuk meg szárazon: esőre és záporra számíthatunk

N.T.
Szerző
N.T.
Létrehozva2023. 03. 08. 06:30

Ha útnak indulunk, mindenképp legyen nálunk esernyő.

Pont mire már kezdtük volna megszokni a tavaszias időjárást, újabb változásokra számíthatunk.

Felhőszakadás, eső, esernyő
Ha útnak indulunk mindenképp legyen nálunk esernyő Fotó: Pixabay

A Köpönyeg előrejelzése szerint szerdán a gyakran erősen felhős égből reggelig délen és keleten többfelé lesz eső. Napközben átmeneti csapadékszünet lehet, majd délutántól főleg a Dunától keletre alakulnak ki záporok. A délnyugati szél erős, olykor viharos lesz. 9 és 15 fok közé melegszik a levegő.

Csütörtökön nyugat felől többször megnövekszik a felhőzet, de rövid napos időszakok is lesznek. Szórványosan számíthatunk záporokra, délen, délnyugaton zivatarra is. Eleinte a DNy-i, majd az ÉNy-i szél erősödik meg. A hőmérséklet 10-16 fok körül alakul.

A hét végére, pénteken pedig eleinte fátyolfelhők szűrte napsütés is lehet, majd délután egyre többfelé várható zápor, zivatar. A délies szél megélénkül. 10-15 fok közötti értékeket mérhetünk- írja a köpönyeg.hu

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.