
Esővel és széllel robban be a kegyetlen ősz, csak pár nap a haladék
Csütörtökön még napsütéses időnk lesz, de aztán minden megváltozik.
Szerdán az ország egyes részein a 18 fokot is elérte a hőmérséklet, és az enyhe hidegfront ellenére szép, kellemes őszi időnk volt. Nos, nem sokáig!

A legfrissebb előrejelzés szerint csütörtökön változóan felhős időre van kilátás, eső nélkül. Reggel főleg a keleti tájakon képződik köd. A délkeleti szél gyenge marad. 15-17 fok körüli értékeket mérhetünk.
Pénteken aztán erősen megnövekszik a felhőzet, és eleinte csak a Dunántúlon, estétől a középső tájakon is elered az eső. Eleinte a délkeleti, majd az északnyugati szél erősödhet meg. 17 fok körül alakul a maximum.
Szombaton borult idő valószínű többfelé újabb esővel, záporesővel. Foltokban köd képződik. Erős lesz az északnyugati szél. A csúcsérték 10 és 16 fok között várható.
November első felében aztán marad a ködös, borús, kissé lehangoló idő.






