RETRO RÁDIÓ

Szörnyű kínok közt halt meg a Kanadában felgyújtott háromgyermekes Henrietta, őrizetben a férj

Létrehozva2022. 06. 23. 06:51

A szomszéd arról beszélt, hogy a fáklyaként égő nő a házuk előtti kertben futott körbe, körbe. A kórházban halt bele súlyos égési sérüléseibe.

Magyarországról Kanadába emigrált, elvált házaspárt szállítottak égési sérülésekkel kórházba még a múlt héten Torontóban. A háromgyermekes Henrietta annyira súlyosan megégett, hogy pár nappal a kórházba szállítása után belehalt sérüléseibe,  volt párját a rendőrség őrizetbe vette, gyilkossággal vádolják. 

Kínok között halt meg a magyar édesanya. Fotó: Torontói rendőrség 

A nő és férje három gyermekükkel még három évvel ezelőtt költöztek a tengerentúlra, de annyira megromlott közöttük a viszony, hogy a bíróság távoltartást rendelt el, az egykori férj nem közelíthette meg volt párját sem. A kanadai GlobalNews hírportál arról számolt be, hogy  a férfit tavaly három napra őrizetbe vették a rendőrök, miután mégis a nő közelébe ment, és halálosan megfenyegette.

Múlt héten be is váltotta ígéretét, a nő otthonába ment, ahol felgyújtotta. A szomszéd szemtanú elmondása szerint Henrietta a házuk előtti kertbe szaladt ki, és fáklyaként lángolva szaladgált körbe, körbe. A szomszédok hívták a rendőrséget és a mentőket, miközben megpróbálták eloltani a szörnyű kínokat átélő nőt. 

A 38 éves ex-férjet a rendőrség már őrizetbe vette. 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.