RETRO RÁDIÓ

Megszólalt a halálra szúrt Alex édesapja: itt akarja eltemetni gyermekét

mérgezés
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 10. 03. 18:30

B. Katalin miután Olaszországba szökött a kisfiával együtt, pénteken egy késsel megölte Alexet, majd a gyerek élettelen testét bevitte egy szupermarketba.

Ahogy arról lapunk is beszámolt: Olaszországba szökött kétéves kisfiával egy magyar nő, miután a bíróság az édesapjának ítélte a gyereket.

A nő pénteken egy késsel szúrta halálra Alexet, majd a gyerek élettelen testét bevitte egy szupermarketba. Ott a pénztárnál lévő futószalagra tette és közölte a dolgozókkal, hogy orvosi segítségre van szüksége. Ám akkor már senki sem tudott segíteni a kétéves Alexen.

Fotó: Pixabay

„Az ellenségemnek nem kívánom, amin most keresztülmegyek. Már csak annyit szeretnék, hogy itthon temethessem el a kisfiamat” - mondta elcsukló hangon a Blikknek a gyászoló édesapa.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.