RETRO RÁDIÓ

Jönnek a mínuszok: ilyen idő lesz jövő héten

Jönnek a mínuszok: ilyen idő lesz jövő héten
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 11. 22. 07:40

Nyugodt napok jönnek fagyos reggelekkel.

Vasárnap foltokban ködös, párás lehet a reggel, majd napközben az ország délkeleti felén megnövekedhet a réteges felhőzet, máshol inkább csak fátyolfelhők szűrhetik a napsütést. Csapadék nem várható. Északnyugaton és keleten, északkeleten többfelé megélénkülhet a déli-délnyugati szél. Hajnalban -8, -2, délután 4-9 fokot mérhetünk.

Fotó: Pixabay

Hétfőn már mindenhol több lesz fölöttünk a felhő, kevesebb napsütésre számíthatunk. Gyenge eső csak helyenként fordulhat elő. A szél gyenge, mérsékelt marad. Reggelre pára, foltokban köd képződhet. Hajnalban -5, +1, napközben 4-9 fok fok várható. Kedd reggel ismét lehetnek ködfoltok, majd napközben kevés felhő, sok napsütés ígérkezik. A légmozgás nem lesz jelentős. A többfelé fagyos reggelt 5-10 fokos maximumok követik. Szerdán sokfelé indulhat ködösen a nap, és napközben is maradhatnak tartósan ködös, szürke tájak. Máshol sok napsütés ígérkezik. Kora reggel -5, +1, délután 2-9 fok várható. Északnyugaton megélénkülhet a délies szél. Csütörtökre országszerte beállhat a hidegpárna, nyirkos idő, délután is mindössze 1-6 fok valószínű – írja az Időkép.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.