21°C
36°C

Pál, János névnapja

RETRO RÁDIÓ

Lecsaptak a rendőrök a drogültetvényre

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 09. 20. 06:15
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Vadkenderültetvényt számolt fel a rendőrség Orosházán.

Kukorica között termesztett kendert egy férfi Orosházán. A rendőrök szeptember 18-án kutatták át a férfi tanyája mögötti területet, ahol 1111 tő kendert találtak.

A növények a gyanú szerint kábítószert tartalmaznak. A nyomozók a növények mellett a termesztéshez szükséges eszközöket is lefoglaltak. Az Orosházi Rendőrkapitányság az ültetvényt telepítő 47 éves orosházi R. Attilát kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette. A férfinek élettársa és két férfi segített a növények gondozásában. A rendőrség a 49 éves K. Ilona, a 35 éves P. Sándor és a 42 éves T. Károly ellen is büntetőeljárást indított – adja hírül a police.hu.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.