RETRO RÁDIÓ

Megvan az anya, ő hagyta újszülöttjét a máriabesnyői réten

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 04. 19. 08:00

A kisfiúra egy férfi talált rá a füves területen.

Azonosították a rendőrök a Gödöllő-Máriabesnyőn csütörtök délután talált újszülött 28 éves anyját - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A nőt az ügyben végzett adatgyűjtés alapján azonosították, és máriabesnyői otthonában találták meg. Vele szemben megkezdték a szükséges intézkedéseket - olvasható a közleményben.

A megyei rendőr-főkapitányság délután számolt be arról, hogy élő újszülött kisfiút talált egy férfi a Gödöllőhöz tartozó Máriabesnyőn a Sztelek Dénes utca mögötti füves területen.

Közölték: büntetőeljárásban vizsgálják az esetet.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.