RETRO RÁDIÓ

Kiderült, mitől boldog a férfi!

Kiderült, mitől boldog a férfi!
N.E.
Szerző
N.E.
Létrehozva2017. 06. 27. 09:35

Vajon mibõl fakad egy férfi boldogsága? Ha egy dolgot kellene választania, ami legjobban boldoggá teszi, mi lenne az? Mint a keddi Ripost napilap megírta: többek közt erre is kereste a választ a Kru¹ovice és az NRC legújabb kutatása.

A felmérésben ötszáz, 18-59 év közötti magyar férfit kérdeztek meg. Ez alapján a férfiakat leginkább a kiegyensúlyozott család teszi boldoggá, mintegy 77 százalékuk választotta ezt. A dobogó második fokára a karrier került, van, akinek ez a legfontosabb. A harmadik helyen a jó, megbízható baráti kör végzett, egyesek pedig a sportban lelik legnagyobb örömüket.

Teszteltük: tényleg a család van az élen!

A %Ripost% is végzett a magyar férfiak között egy boldogság-gyorstesztet!

Dr. Grólmusz István:

Attól vagyok boldog, hogy kiegyensúlyozott családban élek. A munkám is nagyon fontos, de a legtöbb örömöt otthonról kapom.

Halász Richárd:

"A párom tesz a legboldogabbá, tehát nálam is a kiegyensúlyozott családi légkör az első. Öt éve vagyunk együtt, egyszer majd jönnek a gyerkőcök is."

Ungár Barnabás:

"Nagy családban nőttem fel, négy tesóval, ami nagyon jó volt. Két testvéremnek már gyereke is van! Én is ilyen boldog családot szeretnék – mondjuk nem ennyire sok gyerekkel. De ez még a jövő zenéje, gyerekek nélkül is kifejezetten boldoggá tesz a nagy családom, bár a munka miatt kevés időt tudok velük tölteni."

Vincze Sándor:

"Szerencsére összetartó, boldog családban élek, ráadásul három tesóm van, ez nekem mindent jelent! Vagyis a legboldogabbá ők tesznek, bár hiányzik még az életemből egy komoly barátnő, akivel majd megalapíthatjuk a mi családunkat! Egy fiú és egy lány gyereket szeretnék majd."

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.