RETRO RÁDIÓ

Lefotózták, szinte ruha nélkül hajolt be Iszak Eszter

Lefotózták, szinte ruha nélkül hajolt be Iszak Eszter
bdf
Szerző
bdf
Létrehozva2018. 07. 20. 22:25

Krokettezés közben kapták lencsevégre a szexi mûsorvezetõt.

Bikiniben fotózták le Iszak Esztert, aki éppen a kertben krokettezett. A szexi műsorvezető elképesztően jó formában van, kitűnő idomokkal áldotta meg a sors. Ezt szerencsére meg is mutatja nagy rajongótáborának az Instagram-oldalán.

Bár csak nemrég érkezett haza Szicíliából, ahol vőlegényével, Dobrády Ákossal és családjával nyaraltak, de úgy tűnik, még itthon is pihen, mielőtt beleveti magát a munkába. Korábban ugyanis elmondta, hogy szünet nélkül, mindennap dolgozott, és a fáradtságának már fizikai tünetei voltak.

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.