
A hegedûmûvész és Marton Adrienn két gyermeküket a nagyszülõkre bízták.
Edvin Marton és Marton Adrienn fontosnak tartja, hogy minden évben kettesben is lehessenek.
A világhírű hegedűművész és séf felesége kis túlzással már az egész világot bejárta, de Mallorcán most voltak először. Rögtön beleszerettek a szűk utcácskákba, a különleges, színes virágokba és a hely hangulatába.
„Tényleg sokfelé jártunk már, de ez a sziget szerelemhely lett nekünk – mesélte Marton Adrienn a %RIPOST%-nak. – Nagyon romantikus, olyan, amilyenre vágytunk. A gyerekekkel voltunk már nyaralni, így most kettesben mentünk. A dolgos hétköznapokban két tinédzser gyermekkel kevés időnk jut egymásra.
![]()
"Ezért figyelünk arra, hogy minden évben legyen legalább egy hét, amikor csak egymással foglalkozunk. Mi büszkén felvállaljuk, hogy bármennyire is imádjuk a őket, attól még néha jó, ha nincsenek velünk.
Ráadásul jól kijönnek a nagyszülőkkel, akik szívesen veszik, ha náluk vannak az unokák.
Így nyugodt szívvel élvezték a tengerpartot, a finom ételeket, a nyugalmat és rengeteget beszélgettek. Adrienn a %RIPOST%-nak elárulta: míg Edvin még a telefonját is kikapcsolta, ő néha titokban megnézte az Facebook-oldalát, meg leellenőrizte, hogy itthon minden rendben megy-e.
„De tényleg csak párszor és akkor amikor Edvin pihent – folytatta az Ízes élet séfje. – Egyébként olyanok voltunk ezen a varázslatos szigeten, mint a szerelmes tinédzserek. Nagyon sokat nevettünk, kézen fogva sétáltunk, szinte minden ételt kipróbáltunk, finom borokat ittunk. Az ember ugye nem tud kibújni a bőréből, így megismerkedtem egy séffel, megkérdeztem egy ételről, hogyan készült. Õ mondta, hogy van egy főzőtanfolyam, iratkozzunk be."
![]()
Szóltam Edvinnek, mi lenne, ha elmennék rá. Teljes meglepetésemre szívesen tartott velem. Szuper volt, négy páros volt, meg a séf.
Nagyon jó volt a hangulat és laza, közben boroztunk, és én egy csomó dolgot tanultam. Összefoglalva a mallorcai nyaralásunkat azt tudom mondani: újra beleszerettem a férjembe.”







