RETRO RÁDIÓ

Ezért nem fél a haláltól Zámbó Jimmy 90 éves, nagybeteg édesanyja!

Ezért nem fél a haláltól Zámbó Jimmy 90 éves, nagybeteg édesanyja!
T.B.
Szerző
T.B.
Létrehozva2016. 04. 25. 07:30

Az asszony hosszú évek óta szenved súlyos szívbetegségben. Gyakran kerül kórházba, de nem fél a haláltól!

Az idős asszony 15 éve képtelen megemészteni, hogy fia elhunyt. A szörnyű tragédia miatt állapota rosszabbra fordult: azóta szívbetegsége naponta okoz súlyos panaszokat.

"Édesanyánk kilencvenéves, huszonnégy órás felügyeletre szorul, harminc éve él pacemakerrel. Az utóbbi hónapokban is többször kellett kórházba szállítani" - kezdte a %RIPOST%-nak Árpy, Zámbó Jimmy testvére, aki hozzátette, a család boldog, hogy Anna néni társaságát élvezheti, és egyáltalán nem foglalkoztatja őket a halál gondolata.

Édesanyánk nem fél az elmúlástól. A korához képest kielégítő az állapota, és az nyugtatja, hogy találkozhat Jimmyvel, ha már nem ezen a világon lesz

- mondta Árpy.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.