RETRO RÁDIÓ

Liptai Claudiával gyakran találkozgat Gesztesi

Liptai Claudiával gyakran találkozgat Gesztesi
Nagy Dávid
Szerző
Nagy Dávid
Létrehozva2015. 06. 29. 08:34

A színész elárulta: tartja a kapcsolatot azokkal a nõkkel, akik fontosak az életében...

Gesztesi Károly cáfolta a Blikknek, hogy együtt lenne volt feleségével, Nikivel. Azt viszont elárulta, hogy jóban vannak, gyakran találkozgatnak, szerveznek közös programokat is. "Ugyanígy vagyok Liptai Claudiával is" - tette hozzá a színész, majd így folytatta:

Tartom a kapcsolatot azokkal a nőkkel, akik fontosak voltak az életemben.

A színész az alkohollal való kapcsolatáról is vallott. "Egyébként iszom" - árulta el tömör egyszerűséggel. Az "egyébként" a munkára vonatkozott: állítása szerint ha színházba megy vagy darabra készül, nem nyúl a pohárho,- más alkalmakkal viszont nem veti meg a piát.
Az Összezárva Friderikusszal műsorban eddig biztosan ő a csúcstartó: a 24 óra alatt nem kevesebb, mint 4 palack rozét tüntetett el.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.