Hanga Ádámnak ezúttal sem jött össze az első hely, a bajnokságban még javíthat.

Hanga Ádám parádés teljesítményt nyújtott a spanyol kosárlabda-bajnokságban.

OLDALVONAL

Nagy a baj, Hanga Ádámék nem kosaraznak, ez az oka

A Barcelonára is lecsapott a fertőzés, a teljes szakmai stáb érintett.

„Ez borzasztó lesz” – céljairól beszélt a magyar sztársportoló

Az elveszített bajnoki döntő és a karantén után újabb viharos szezonra számít Hanga Ádám.

A NAP KÉPE

Legyőzte a gyilkos kórt, Barcelona-mezt kapott a magyar sportoló

Megkezdte az edzéseket a férfi kosárlabda-válogatott.

SPORT

Óriási siker, Európa öt legjobbja közé került a magyar játékos

Hanga Ádám a 2017-es Európa-bajnokságon a nyolcaddöntőbe vezette Magyarországot.

SPORT

Igazi világsztár csapattársa lehet a magyar válogatott sportolónak

A Barcelona férfi kosárlabdacsapata hazacsábítaná minden idők egyik legjobb európai játékosát.

Hanga Ádám lányai jövőre kapnak aranyérmet

Interjú Hanga Ádámmal, aki a harmadik elveszített bajnoki döntője után sem csügged. A magyar kosárlabdázó a Barcelona tagjaként bukta el a Baskonia elleni spanyol finálét, majd a meccs után rohant is haza rég nem látott családjához.

SPORT

El van átkozva a magyar sztársportoló, ezúttal sem lett bajnok

A Baskonia 69-67-re győzte le a Hanga Ádámmal felálló Barcelonát a spanyol kosárlabda-bajnokság döntőjében.

SPORT

Komoly elismerés, a legjobbak közé választották a magyar sztársportolót

Hanga Ádám, a Barcelona kosárlabdacsapatának klasszisa remek szezont fut.

SPORT

Csúcsot döntött a magyar sztársportoló Spanyolországban

A Hanga Ádám vezette Barcelona 83-75-re győzte le a Bilbaót a spanyol kosárlabda-bajnokságban.

SPORT

Koronavírus: nagymamájáért aggódik a magyar sztársportoló

A Barcelona kosárlabdacsapatának sztárja házi karanténban tartózkodik a spanyol nagyvárosban.

OLDALVONAL

Külföldön találkozott a két magyar sztár, mezt cseréltek egymással

A Mol-Pick Szeged kézilabdacsapatának játékosa, Bánhidi Bence, és a Barcelona kosárlabdázója, Hanga Ádám mezt cserélt egymással Barcelonában.

Óriási magyar sikerről jött hír Barcelonából

Sztárunk is csak keresi a szavakat. Remekelt az utóbbi szezonban, nem is maradt el a teljesítménye jutalma.

OLDALVONAL

Meglepő, világsztár csapattársat kaphat a magyar sportoló

A Barcelona férfi kosárlabdacsapata igazi nagy dobásra készül, világbajnok klasszist igazolnának.

OLDALVONAL

Sokat várt rá, valóra válhat a magyar sztársportoló álma

Szinte hihetetlen, de a 30 esztendős Hanga Ádám pályafutása során még sosem ünnepelhetett bajnoki címet, annak ellenére, hogy három országban is játszott már. Az első számú magyar kosárlabdázó Idén nagyon közel került az aranyhoz.

OLDALVONAL

Szomorú vallomás, így gyászolja elhunyt nagyapját a magyar sztár

Hanga Ádám, a Barcelona és a magyar válogatott klasszis kosárlabdázója márciusban vesztette el a nagyapját.

Parádés siker, magyar sztár repíti a Barcát

Fontos mérkőzést nyert a Barcelona férfi kosárlabda-csapata.

OLDALVONAL

Odafentről szurkolt papája Hanga Ádámnak

Az előző héten hunyt el a magyar kosárlabdasztár, Hanga Ádám nagypapája. A spanyol Barcelona játékosa neki köszönheti, hogy ezt a sportágat választotta, és Európa-klasszis lett belőle.

OLDALVONAL

Gyászol a magyar világsztár, sokkolta a halálhír

Elhunyt a nagypapája a Barcelona magyar kosárlabdázójának.

Úszik a boldogságban a magyar válogatott sztárja, ez az oka

Hanga Ádámék drámai csatában nyerték meg a Spanyol Kupát. A magyar játékos azt mondta, élete meccsén van túl.

OLDALVONAL

Szenzációs teljesítmény, magyar játékos volt a hős Barcelonában

Hanga Ádám csapata legeredményesebbje volt a férfi kosárlabda Euroliga csütörtöki játéknapján.

A NAP KÉPE

Fehér karácsony, hóban ünnepelt a magyar válogatott sztárja

Sokáig nem pihenhet Hanga Ádám, csütörtökön már tétmeccs vár a kosarasra.

OLDALVONAL

Külföldön ünnepel, így tölti a karácsonyt a magyar válogatott sztárja

Hanga Ádámnak nem lesz sok ideje a pihenésre, hiszen december 27-én már a kosárlabda Euroligában lép pályára.

Döbbenetes pénzek: Ketten is megelőzik Dzsudzsákot a kereseti listán

Willi Orbán és Hanga Ádám is beugrott a korábbi listavezető elé. A nőknél Babos Tímea áll az első helyen.