RETRO RÁDIÓ

Elárulták, nagy volt az ijedtség a Barcelona VIP-páholyában

MESSI, Lionel; Laidouni, Aissa; Haratyin, Ihor
SK
Szerző
SK
Létrehozva2020. 10. 21. 11:25

A Fradi vezérigazgatója szerint büszke lehet magára a klub.

„Nagyon jó élményekkel megyek haza, ugyanis véleményem szerint a legkisebb különbség a pályán volt köztünk, hiszen ha megnézzük, akkor egy olyan csapat ellen játszottunk, amelynek körülbelül harminc-negyvenszeres a költségvetése” – ezt Orosz Pál, a Fradi focicsapatának vezérigazgatója nyilatkozta a gárda, barcelonai veresége után.

A vezető szerint az 5-1-es kurdarc ellenére büszke lehet magára a csapat, mivel papíron akár nagyobb is lehetne a különbség.

„Próbáltuk játszani a játékunkat, de azért természetesen alapvető különbség van a két együttes játékoskerete között. Mindenesetre egyáltalán nem futballoztunk alárendelten, nem játszottuk el az az áldozati bárány szerepét.”

Fotó: MTI/EPA/EFE/Alberto Estevez

Orosz Pál azt is elárulta, a Fradi szépítő találata után még izgultak az emberhátrányba kerülő Barcelona vezetői.

„A gólunk után a VIP-páholyban azért volt némi mozgolódás a barcelonaiak részéről.”

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.