RETRO RÁDIÓ

Szörnyű családi tragédia érte Lewis Hamiltont, napokig titkolta

Szörnyű családi tragédia érte Lewis Hamiltont, napokig titkolta
HBK
Szerző
HBK
Létrehozva2018. 10. 29. 17:58

Az immáron ötszörös világbajnok Forma-1-es pilóta múlt hét csütörtökön veszítette el a nagyapját. Ezt vasárnapig senki sem tudta.

Vasárnap este Lewis Hamilton hiába maradt le a dobogóról a Forma–1-es Mexikói Nagydíjon, így is bebiztosította ötödik világbajnoki címét. A brit sztár a verseny után elárulta, hogy nagyon nehéz napokat kellett átélnie, miután csütörtök reggel elhunyt apai nagyapja.

„Nagyon nehéz volt ez a hétvége számomra, soha nem fogom elfelejteni azokat a dolgokat, amiket nagyapám értem és a családunkért tett. Szerintem most büszke lenne ránk és a Hamilton névre”nyilatkozta a Mercedes versenyzője.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.