magyar nagydíj

45 találat

"Annyira üvöltöttem, hogy elment a hangom" - Hamilton elképesztő vallomást tett a Hungaroringen

Lewis Hamilton indul az első rajtkockából a vasárnapi Formula-1-es Magyar Nagydíjon.

FÜLES

Jobb, ha nyitott szemmel jársz! Brad Pitt hamarosan hazánkba látogat

Nemcsak a Forma-1-es pilóták érkeznek Magyarországra.

SPORT

Tiltott kéjelgés miatt vettek őrizetbe valakit a Magyar Nagydíjon

Az elmúlt 24 órában három feljelentést tettek és egy embert őrizetbe vettek a rendőrök a Forma-1-es Magyar Nagydíjon történtek miatt.

Hamilton mellett az M4 volt az F1-es Magyar Nagydíj másik nagy győztese

Toronymagasan nyert az M4 Sport: 561 ezren követték a sportcsatornán a mogyoródi futamot. Eddig ez volt az idei legnépszerűbb sportközvetítés.

OLDALVONAL

„Nem ilyen 35. évfordulóra készültünk, de...” – jól vizsgázott a Hungaroring

A jelenlegi helyzetben az is óriási dolog, hogy Forma-1-es versenyt tudott rendezni Magyarország.

SPORT

Nagy siker, Hamilton beérte Schumachert a Hungaroringen

Lewis Hamilton olyan rekordot állított be, amire kevesen számítottak.

SPORT

Hamilton 90-nél jár, így rajtolnak a Magyar Nagydíjon

A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a 35. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését a Hungaroringen.

OLDALVONAL

Megvan a dátum, a megszokottnál korábban rendezik a Forma 1-es Magyar Nagydíjat

Július 19-én versenyez a Forma-1-es világbajnokság mezőnye a Hungaroringen – derült ki a sorozat kereskedelmi jogait birtokló Liberty Media keddi közleményéből, amely a koronavírus-járvány miatt csak júliusban elrajtoló idény első nyolc versenyhétvégéjét

SPORT

Eldőlt, hogy lehetnek-e nézők a Forma 1-es Magyar Nagydíjon

Kedden jelenti be az F1 módosított versenynaptárát a többségi tulajdonos Liberty Media.

SPORT

Immár biztos, ilyen lesz az idei Forma-1-es Magyar Nagydíj

A Forma-1 irányítói jelenleg a július elejére tervezett Osztrák Nagydíjat készítik elő.

SPORT

Dupla verseny, két Forma-1-es futam jöhet a Hungaroringen

Az eredeti időponttól eltérően rendeznék meg az idei Forma-1-es Magyar Nagydíjat.

SPORT

Zárt kapus lehet a Magyar Nagydíj, veszélyben a belga futam

Veszélybe kerültek az augusztusi Forma-1-es futamok a járvány miatt.

Drámai hajrá a Hungaroringen, ő lett a Magyar Nagydíj győztese

Idén sem csalódtunk a Forma-1 mogyoródi versenyében, három körrel a vége előtt változott meg minden.

A NAP KÉPE

Sztárparádé a Hungaroringen, el sem bújhattak a celebek

Az egész országot megmozgatja a Magyar Nagydíj, tényleg mindenki ott van Mogyoródon.

A NAP KÉPE

Hiányzik a Forma-1? Itt vannak a legjobb képek az edzésről

Történelmi lesz a Magyar Nagydíj mai rajtja. Nézd meg a szombati nap fotóit!

OLDALVONAL

Nem hiszed el, kit szúrtunk ki a tömegben a Hungaroringen

Természetesen nem lehetne Magyar Nagydíj sztárok nélkül.

OLDALVONAL

Hamilton, vagy Vettel? Óriási meglepetés a Hungaroringen

Történelmi rajt lesz vasárnap a Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

OLDALVONAL

Baleset a Hungaroringen, falnak csapódott kocsijával a pilóta

Sokan megijedtek, csodával határos módon a versenyzőnek nem lett baja.

Hamilton bocsánatot kért, és Budapestet dicséri

Úgy tűnik, sokkal jobban érzi magát Lewis Hamilton, aki a Német Nagydíjon gyengélkedett.

HOGY MIK VANNAK!

Horrorárak a Hungaroringen, mindenkit megkopasztanak a büfékben

Érdemes volt jól megtömni a pénztárcákat indulás előtt. A pályán ugyanis nagyon durván elszabadultak az árak, tízezrekbe kerül, ha nem akarsz éhen halni.

RIPOSTER

Teljes döbbenet a Hungaroringen: Megbukott a biztonsági rendszer

Átvágták a pályát körbevevő dupla sodronykerítést, a keletkezett lyukon keresztül egészen az utolsó nagy kanyarig jutottak.

RIPOSTER

Így szedik meg magukat a jegyüzérek a Hungaroringen, durván dől a lé

Ilyen pofátlan haszonkulccsal kevesen dolgoznak. A mogyoródi pályára kirajzó nepperek agyonkeresik magukat!

RIPOSTER

Borzalom a Hungaroringnél: Elképesztő, mi van Mogyoródon

Döbbenetes, mennyi autó torlódott fel a mogyoródi pályához vezető bekötő utakon, 1 perc alatt 10 métert halad a sor.

Vettel most még örülhet, vajon ráfizet a győzelmére?

Utoljára Michael Schumachernek sikerült mogyoródi sikerrel a világbajnoki elsőség. A mai győztes eltemetheti vb-álmait?

Sorsdöntő küzdelem, Schumacher mutat példát Hamiltonéknak

13 éve tart a hungaroringi átok: Schumacher óta nem tudott világbajnok lenni az, aki nálunk futamot nyert.

A NAP VIDEÓJA

Baleset Mogyoródon, durván falnak csapódott a Forma-1-es sztár

Nem a Haas olasz versenyzője volt az egyetlen, aki pórul járt a Magyar Nagydíj első edzésén.