Orbán Viktor: az ukránok beszálltak, Itt az idő, hogy mi is meginduljunk!

INSIDER
Létrehozva: 2025.04.26.

Katalin hercegné ezért hagyta ki Ferenc pápa temetését

Katalin hercegné nem kísérte el Vilmos herceget a Pápa gyászszertartására, aminek egy nyomós oka van.

Ahogy arról beszámoltunk 2025. április 26-án reggel 10 órakor kezdődött a pápa gyászszertartása, a vatikáni Szent Péter-bazilika előtti téren.

Katalin
Katalin hercegné kihagyta a pápai temetést Fotó: Northfoto / hot magazin

Vilmos hercegékkel ellentétben minden előkelőség párban érkezett, a herceg felesége Katalin hercegné nem vett részt a temetésen, amire meg is volt az oka.

Katalin hercegné egy évvel ezelőtt jelentette be, hogy véget értek kemoterápiás kezelései a rák betegséggel kapcsolatban és számára most elsősorban az egészsége és a családja kerül előtérbe. Kijelentette, hogy a nyilvános eseményeket is csak mértékkel fogja vállalni - írja a Life.hu.

Ezeken felül az elmúlt évek alatt már előfordult, hogy bizonyos eseményeken csak Vilmos herceg jelent meg a felesége nélkül. Ezzel párhuzamosan az is előfordult már, hogy Károly királyt sem kísérte el Kamilla királyné nevesebb államfők és előkelőségekkel való találkozásai alkalmával. Így nincs ok az aggodalomra amiatt, hogy Vilmos herceget most nem kísérte el Katalin hercegné Ferenc pápa gyászszertartására.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek