Az ukrán EU-csatlakozás lenyomná a magyar béreket, hiszen tömegek indulhatnak meg

POLITIK
Létrehozva: 2025.04.22.

Harrison Fordnak 83 millió dolláros ingatlanportfóliója van

23 éve boldogan élnek Calista Flockharttal. Harrison Fordék számos ingatlant vásároltak, az ebből származó vagyonuk ma már dollártízmilliós nagyságrendű!

Kevesen gondolnák Han Solo, illetve Indiana Jones megformálójáról, hogy a fényűző karrierje mellett lakások, házak, birtokok adásvételével plusz vagyont teremtett, és ebben a jelenlegi felesége is partner. „Harrison Ford vagyona a példátlan filmes karrierjének köszönhetően 300 millió dollár, amíg Calista Flockhart 30 millió dollárt keresett az Ally McBeal című sorozat főszerepével, majd a visszavonulása előtti filmjeivel” – árulta el egy informátor a Hello!-nak. „A pár többek között olyan lenyűgöző ingatlanokra tett szert, mint a wyomingi tanyájuk és a brentwoodi birtokuk.”

Harrison Ford civilben dúsgazdag intaglanmágnás   RIPOST
Harrison Ford nemcsak színészként, ingatlan befektetőként is sokat keres (Fotó: Northfoto)

Harrison Ford: Wyomingban önmagam lehetek

A filmikon a nyolcvanas években vásárolta meg vidéki otthonát, amelyben akkor a második feleségével, Melissa Mathisonnal és két gyerekükkel éltek. A Jackson Hole-ban lévő birtok közepén álló házat maga Ford tervezte, sok mindent a két kezével épített meg benne.

„Amikor először megláttam a völgyet, azt mondtam magamban, hogy ez az a hely, amire vágytam” – mesélte Ford korábban a The Land Reportnak. „Végre elbújhattam a világ elől!”

A fekvésének és a házat körülvevő sűrű erdőnek köszönhetően a hely valóban nyugodt magánéletet biztosít a sztárnak.

„Wyomingban önmagam lehetek, a hírnév nyomása nélkül” – mondta a legenda a Parade-nak. 

Évtizedek óta tűröm Hollywood ricsaját, ám amint megérkezem a tanyámra, beleszippantok a friss levegőbe, és már el is felejtem minden városi gondomat. Amint kész vagyok a ház körüli teendőkkel, legszívesebben repülök, amitől én boldog leszek, Calistát viszont kiveri a víz! Amióta volt egy nagy balesetem, a feleségem mindentől félt; csak akkor nyugodt, ha sétálok vagy bicajozom.

 

Harrison Ford civilben dúsgazdag intaglanmágnás   RIPOST
Harrison Ford és Calista Flockhart dúsgazdagok a befektetéseiknek hála (Fotó: Northfoto)

Calistával igazi üzleti zsenik

Harrisonék 2011-ben 13 millió dollárért vásárolták meg a hat hálószobás, hét fürdőszobás brentwoodi otthonukat, miután 8,25 millió dollárért eladták egy másik birtokukat, amelyet 1983-ban Ford még „bagóért”, egymillióért vett meg.

Ford és Flockhart 2002-ben ismerkedtek meg, 2010-ben házasodtak össze. Azóta is boldogok, soha nincsenek külön. Jelenleg New Yorkban időznek, ahol Calista egy off-Broadway darabban játszik; 82 éves férje a saját gépén repült utána, hogy tapsoljon neki. Ám romantikázni már csak a hotelben tudtak.

„Nincs otthonuk New Yorkban” – magyarázta egy bennfentes a Hello!-nak. „Harrison az utolsó válása után egy pazar lakás tulaja volt Manhattanben. A négyhálós, négyfürdős, tetőteraszos kéglit 2002-ben 5,3 millió dollárért vette, mi­előtt megismerte a mostani nejét. Az esküvőjük után 15 mil­lió­ért adta el a lakást, közel tízmilliós nyereséget kaszálva. Calista és Harrison igazi üzleti zsenik: ha megunják a színészetet, mehetnek ingatlanosnak!” - írja a hot! magazin.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek