4°C
12°C

Kornélia névnapja

RETRO RÁDIÓ

Elolvadunk: ilyen édesen lépeget a tengerben Rúzsa Magdi kislánya

L.A.
Szerző
L.A.
Létrehozva2024. 01. 14. 12:15

Az énekesnő kezét fogva nem fél.

Rúzsa Magdi és családja most Tenerifén pihen, most az énekesnő pedig egy friss videót osztott meg kislányáról Instagram-oldalán.

Fotó: Unger Tamás

Lujzi és a fiúk ugyanis nagyon élvezik a tengert, olyannyira, hogy a kislány - édesanyja kezét fogva - bátran lépeget a vízben.

Lujzi nagyon szedi az apró lábacskáit de tünemény, mint a fiúk is 

- írta Magdi egyik követője.

Nagyon aranyos és nagyon élvezi Lujza a vízbe tapicskolást

- tette hozzá egy másik.

Nekem Lujzika "biztonságérzetes tipegése" tetszik. Igen, amikor a szülő fogja a gyereke kezét...

- írta egy harmadik.

 

 

Ripost hírek
Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

A népszerű, bokszoló-influenszer jókat derül a baloldalról hozzá befutó fenyegetéseken, hiszen pontosan tudja, hogy a „kemény legények” csak addig bátrak, amíg négy fal között a klaviatúra előtt ülve ígérnek „irdatlan verést” a harcban edzett sportembernek. Harcsa Norbert most elmondta, mit is gondol a Magyar Pétert messiásként látó fura brigádról.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.