4°C
12°C

Kornélia névnapja

RETRO RÁDIÓ

Dubajba megy Opitz Barbi

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 09. 16. 05:30

Új szerelmét se akarja itthon hagyni.

Opitz Barbi közel 60 fellépésen van túl az elmúlt időszakban. Nyaralni sem volt ideje, ezt októberben szeretné bepótolni.

Nagyon jól érzem magam. Örülök, a sok fellépésnek. Nagyon húzós volt ez a nyaram is. Körülbelül 50-60 fellépésem volt a nyáron, hogyha jól számoltam. Átlagosan hétvégente három-négy-öt bulin lépek fel 

– mesélte el a Metropolnak büszkén az énekesnő, aki az októberre tervezett szabadsága alatt Dubajba szeretne elmenni, méghozzá új szerelmével, a nála 3 évvel fiatalabb Serleg Alberttel

Fotó: Bánkúti Sándor

Négy hónapja vagyunk együtt Alberttel. Minden rendben van köztünk. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást 

– mondta a 22 éves énekesnő.

Opitz Barbiról júliusban egy bosszúpornó jelent meg az interneten. A meztelen felvételt jóval korábban küldte el az énekesnő az exének, aki a videót nyilvánossá tette. Amikor a felvétel kiszivárgott, már együtt voltak Alberttel, a fiút pedig nem zavarta a videó. Továbbra is szereti Barbit és a fellépésekre is elkíséri – árulta el az énekesnő.

Ripost hírek
Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

A népszerű, bokszoló-influenszer jókat derül a baloldalról hozzá befutó fenyegetéseken, hiszen pontosan tudja, hogy a „kemény legények” csak addig bátrak, amíg négy fal között a klaviatúra előtt ülve ígérnek „irdatlan verést” a harcban edzett sportembernek. Harcsa Norbert most elmondta, mit is gondol a Magyar Pétert messiásként látó fura brigádról.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.