RETRO RÁDIÓ

Infúzióra kötötték Király Lindát

Infúzióra kötötték Király Lindát
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2020. 01. 29. 15:45

Az aranyhangú énekesnő nem akar teljesen lebetegedni. Gyorsan tett is azért, hogy ez ne fordulhasson elő.

Király Linda komoly megfázással küzd, ezért is látogatott el az egyik budapesti klinikára, ahol infúzióra kötötték.

Fotó: Ripost/ Sulyok László

Az énekesnő már az első tünetek megjelenésekor eldöntötte, hogy vitaminterápiával kúrálja ki magát. Erről az Instagram-oldalán számolt be Linda, aki a fellépései miatt nem teheti meg, hogy hirtelen ágynak esik egy esetleges megbetegedés miatt, és persze imádott közönségét sem akarja cserben hagyni.

Ripost hírek
Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

Harcsa Norbert: a baloldali szavazók a messiásukat két évvel ezelőtt még keresztre feszítették volna

A népszerű, bokszoló-influenszer jókat derül a baloldalról hozzá befutó fenyegetéseken, hiszen pontosan tudja, hogy a „kemény legények” csak addig bátrak, amíg négy fal között a klaviatúra előtt ülve ígérnek „irdatlan verést” a harcban edzett sportembernek. Harcsa Norbert most elmondta, mit is gondol a Magyar Pétert messiásként látó fura brigádról.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.