RETRO RÁDIÓ

Megtörtént a kilakoltatás: Pécsi Ildikó az utcára rakta az unokáját

Megtörtént a kilakoltatás: Pécsi Ildikó az utcára rakta az unokáját
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2019. 05. 07. 14:35

Véget ért a négy éve húzódó ingatlanbotrány.

Kedd délelőtt lezárult Pécsi Ildikó és Pártos Csilla négy éve húzódó ingatlanvitája.

A színésznő Cseppkő utcai ingatlanát végrehajtók és rendőrök lepték el, hogy kilakoltassák Pécsi egyetemista unokáját. A helyszínen sem Pécsi Ildikó, sem volt megye, Pártos Csilla nem tűnt fel. Egy lakatos viszont megjelent és lecserélte a rózsadombi lakás ajtaján lévő zárat.

Pécsi Ildikó és exmenye évek óta pereskednek egymással, miután Pártos Csilla és a színésznő unokája, Csaba nem költözött ki a művésznő tulajdonában lévő házból azt követően, hogy a színésznő fia bejelentette a válásukat. Pécsi Ildikó jogi útra terelte az ügyet, az ítélőtábla pedig egy évvel ezelőtt kimondta, hogy Pártoséknak távozniuk kell a lakásból. Csilla azóta elköltözött, fia viszont ott maradt.

A kilakoltatási moratórium azonban április 30-án lejárt, így a végrehajtókat már semmi sem tarthatta vissza.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.