RETRO RÁDIÓ

Kamerával figyeli gyerekét Liptai Claudia

Kamerával figyeli gyerekét Liptai Claudia
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2017. 02. 17. 12:40

A népszerû tévés nem bír magával. A blogjában írta ki magából szûnni nem akaró félelmeit.

Liptai Claudia nem ismer lehetetlent, ha a gyermekeiről van szó. Ám túlzott aggódásával már-már az őrületbe kergeti saját magát is. Ezt írja legalábbis a Best magazinban megjelent blogjában. Majd azzal folytatja: mindkét szemét kisfián, Marcellen tartja.

A légzésfigyelők mellett most már éjjel látó kamerát is felszerelt a pici szobájában, amin keresztül akár a házon kívül tartózkodó párja is szemmel tarthatja, mit csinál a gyerek.

Clau tehát mindenféle módszert bevet kisfia biztonságának érdekében. A technikai vívmányok mellett egy-egy kérdés megválaszolására gyakran böngészi az internetet is.

„Amikor Marcell arcán tejkiütések jelentek meg, a világhálón az összes létező gyógyírt felkutatta, és a gyerekorvos figyelmébe is ajánlotta. Ha létezne háztáji orvosi diploma, biztos, hogy Paramami ott lenne az elsők között, akik megszerzik” – utal magára egyfajta öniróniával a tévés, akinek persze mentségére szolgál, hogy ha néha túlzásba is viszi a dolgokat, mindezt szeretetből teszi.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.