RETRO RÁDIÓ

Lenyűgözték György herceget a dínócsontok - Fotó

The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2015. 10. 28. 09:50

Katalin hercegné elvitte egy kicsit mûvelõdni a fiát, aki rendkívül cukin nézegette a kiállításokat.

Miután Katalin hercegné Vilmos és Harry oldalán szexiskedett egy kicsit az új James Bond-film premierjén, anya-fia napot tartott György herceggel. Aminek keretében ellátogattak a Londoni Természettudományi Múzeumba. Ahol a kis trónörököst valósággal ámulatba ejtették az óriási dinoszaurusz-csontvázak. Legalábbis a róluk készült lesifotón úgy néz ki György, mint aki meseországba csöppent.

A többi múzeumlátogató szerint Katalin és fia több kiállítást is végigjártak, és teljesen olyanok voltak, mintha civilek lettek volna. A testőrségüket sem lehetett kiszúrni a tömegben, de ettől függetlenül senki nem próbált meg a közelükbe menni. Így zavartalanul nézelődhettek.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.