RETRO RÁDIÓ

Rasszista támadás érte Kállay-Saunders Andrást az utcán

MF
Szerző
MF
Létrehozva2015. 09. 23. 18:50

Keményen beszóltak Kállay-Saunders Andrásnak a bõrszíne és származása miatt. Pedig semmi olyat nem tett, amiért haragudni kellene rá.

Kállay-Saunders András alighogy hazatért Amerikából, máris megtapasztalhatta a gyönyörű magyar valóságot. Az énekes egyik ismerősének autójában lemerült az akkumulátor, amit közösen kezdtek tolni, ám ekkor az egyik mellettük elhaladó keményen beszólt Andrásnak.

Toljad te ni...r rabszolga!

Kállay teljesen értetlenül állt a történtek előtt, hiszen senkit nem bántott vagy zavart azzal, hogy segített a barátján. A kellemetlen szituációról Facebook-oldalán is beszámolt, és felháborodásának adott hangot, amiért ilyenek megtörténhetnek.

De tudja, hogy ezek a "kedves" alakok mások megalázásában lelik örömüket, és nem fognak megváltozni soha. Pedig nincs létjogosultsága annak, ahogy éreznek.

 

Baratom kocsijanak lemerult az aksija es segitetem tolni neki. Erre oldalrol mit hallok "toljad te niger rapszolga"...

Posted by Kállay-Saunders András hivatalos oldala on 2015. szeptember 22.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.