RETRO RÁDIÓ

L.L. Junior sokkot kapott: elgázolt gyermekének anyja akár börtönbe is kerülhet

L.L. Junior sokkot kapott: elgázolt gyermekének anyja akár börtönbe is kerülhet
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 07. 13. 20:20

Hopp Csillát és Juniort is sokkolta a rendőrség döntése. Az énekes volt párja ellen gondatlanságból elkövetett emberölés a vád.

Befejeződött a nyomozás L.L. Junior és Hopp Csilla elhunyt kisfiának ügyében, ami meglepő fordulattal zárult. A rendőrség vádemelési javaslattal adta át az iratokat az ügyészségnek, ami mindkettőjüket szíven ütötte.

Fotó: Máté Krisztián
Ripost

Bár Csillát ügyvédje megpróbálta felkészíteni erre az eshetőségre is, de mégis mindenki reménykedett abban, hogy nem kell a bíróság elé állniuk és végre lezárhatják életüknek ezt a tragikus szakaszát.

Részletek a holnapi Borsban!

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.