RETRO RÁDIÓ

„Örülök, hogy nem haltam bele” – megható vallomást tett Bódi Csabi

Bódi Csabi októberben állt utoljára színpadon
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 04. 20. 05:00

A népszerű zenész, Bódi Csabi tavaly kapta el a koronavírust, ami miatt napokig kórházi kezelésre szorult. Szerencsére már túl van a betegségen, azonban az emlékek még kísértik.

Bódi Csabi megható posztot tett közzé! A népszerű énekes arra az időszakra emlékezett vissza, mikor a koronavírus miatt kórházba került, és napokig küzdött az életéért. Csabi szerint meg kell becsülnünk az egészségünket, mert valójában ez az igazi gazdagság.

Bódi Csabi tavaly kapta el a koronavírust (Fotó: Facebook)

„Mindenki arról ábrándozik, hogy bárcsak visszakaphatná a koronavírus előtti életét. Én meg annak is örülök, hogy nem haltam bele, hogy átöleltem a szeretteimet. Adjunk hálát a az Istennek azért, amink van, és hogyha az semmi más, csak az egészséged, akkor már többed van, mint annak, aki már nincs köztünk. Bocsánat ezekért a szavakért, csak egy kicsit elérzékenyültem” – fakadt ki a Facebook-oldalán Csabi.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.