RETRO RÁDIÓ

Berki már most Karácsony helyett dolgozik

Berki Krisztián ma már nagyon szoros kapcsolatban áll az édesanyjával
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 09. 28. 17:55

Berki Krisztián ismét üzent Karácsony Gergelynek. Ráadásul éppen a saját kerületéből, ahol megmutatta, mit is kéne tennie ellenfelének.

Berki Krisztián fáradhatatlan, ha arról van szó, hogy egy-egy fricskával örvendeztesse meg a „őszödi beszéde” óta csak magyarázkodó Karácsony Gergelyt, akinek kerületében saját bevallása szerint maffiaviszonyok uralkodnak.

 

Fotó: Markovics Gábor

Krisztián már szombat kora délután sejtetni engedte, hogy újabb gyöngyszemmel bővül majd a Karácsonyról szóló videóinak sorozata, amikor megmutatta, hogy éppen egy ásóval szorgoskodik ellenfele kerületében, Zuglóban.

Most meg is érkezett a beígért szösszenet, amelyben nem csak fát ültet a Karácsony által lezüllesztett kerületben, de el is mondja, miért teszi, sőt egy rövid, de velős üzenetet is küld a kerület jelenlegi vezetőjének.

„Karácsony Gergelyék itt Zuglóban több fát vágtak ki, mint amennyit ültettek. De nem baj, én ezt is megoldom! Karácsony Gergelynek pedig üzenem: Ezt kell ásni Zuglóban, nem egymást!”

- mondta videójában a főpolgármester-jelölt.

Szép üzenet ez, így a önkormányzati választás előtti kampányhajrában...

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.