RETRO RÁDIÓ

Mi lesz így Torgyán József sírjával? Az özvegy kétségbeesett

RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2018. 03. 31. 10:15

Romokban hever már két hónapja a tavaly elhunyt politikus síremléke, még húsvétra sem hozták rendbe.

Ahogy a %RIPOST% elsőként beszámolt róla, rádőlt egy fa Torgyán József síremlékére a Farkasréti temetőben, ám két hónap után sem tudták rendbe hozni. A tavaly elhunyt politikus özvegye, Torgyánné Cseh Mária természetesen minél előbb szeretett volna új síremléket állítani elhunyt urának, de nem rajta múlt, hogy eddig nem sikerült.

A biztosító fizeti a kárt, de valahogy akadozik a bürokrácia útvesztőjében az egész. A temető üzemeltetője még azt sem engedte eddig, hogy a romokat eltakarítsuk

– panaszolta a Blikknek Cseh Mária, aki az ügy intézését egy sírkövesre bízta.

Az özvegy teljesen kétségbeesett, hogy húsvétra sem sikerült rendbe hozatnia a sírt.

"Nem értem, hogyan hagyhatják ezt, legalább tiszteletből ne akadályoznának benne! Megkérdezték, hogy a temető vagy a sírkő készítője állítsa-e helyre. Ragaszkodtam a saját sírkövesemhez, azért is, mert azt gondoltam, így hamar elkészül. Mégis minden lehetséges módon akadályokat gördít elém a bürokrácia. Nem lesz Jóskának húsvétra tisztességes sírja!"

– mondta bánatosan az özvegy.

A sírköves a napokban pótolta a hiányosságokat. Így most engedélyezték a helyreállítást.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.