RETRO RÁDIÓ

Amikor a méret a lényeg: szexpózok nagyfiúknak

Amikor a méret a lényeg: szexpózok nagyfiúknak
S.M.
Szerző
S.M.
Létrehozva2015. 12. 25. 06:00

A legjobb tippek arra az esetre, ha egy tényleg hatalmas pénisszel hoz össze a sors

Sok nő odáig van az örömtől, ha egy alaposan ellátott férfival találkozik - sok viszont inkább megretten a feladattól. Az, hogy ki melyik méretet kedveli igazán, az alkat és ízlés kérdése, de nagyon ritkán fordul elő olyan szituáció, hogy a nők ez alapján válogatnának. A normális ügymenet szerint először megtetszik egy férfi, aztán eljutunk vele az ágyig, ahol kiderül, mekkora mérettel is áldotta vagy verte meg a sors. 

Nos, ha éppen arról hull le a lepel, hogy a választottunk férfiassága óriási, attól sem kell pánikba esni: megvannak a technikái, hogy fájdalommentesen szeressétek egymást! 

1. Ne ess pánikba! 

Valószínűleg nem te vagy az első, aki szóvá teszi, hogy mekkora, úgyhogy a fiú is kellően zavarban van. Ne szörnyedj el, inkább próbáld finoman és természetesen kezelni. Például: "Hű, ez szép nagy. Csináljuk szépen lassan..."

2. Vedd át az irányítást! 

Te tudod, hogy hogyan és mennyi idő alatt alkalmazkodik a tested egy nagy péniszhez, úgyhogy te diktáld az eseményeket és a tempót! 

3. Elő a síkosítóval! 

A síkosító minddig dob a szexen, ha túlméretes pénisz esetén viszont nélkülözhetetlen lehet. Ne spórolj vele! 

4. Feledkezz bele az előjátékba! 

Az sem baj, ha kicsit vadabb lesz a szokásosnál: az ujjai vagy egy vibrátor "előkészítik a terepet", hogy élvezd az adottságait. 

5. Próbáljátok ki oldalt fekve! 

Ebben a pózban nem hatol olyan mélyre, hogy esetleg kellemetlen legyen és könnyen tudod változtatni a behatolás szögét és irányát is - így az összes előnyét élvezheted! 

6. Te legyél felül! 

Így abszolút a te kezedben van az irányítás: te döntöd el, mikor milyen mélyen és erősen esik jól a szeretkezés. 

7. Csináljátok állva! 

Ha hosszú a pénisze és elég erős a karja, imádni fogjátok ezt a pózt: ő biztosan nem csúszik majd ki közben. 

8. Felejtsd el hátulról! 

A doggy style közben még egy átlagos méretű srác is könnyedén elérheti a méhszájat, ami ugyan kellemes, de sokszor inkább fájdalmas élmény lehet. Ha a kedvesed nem szeretne lemondani a látványról, vesd be a "reverse cowgirlt": pattanj az ölébe, de neki háttal! 

9. Ne hagyd lazsálni! 

A nagy pénisz nem egyenlő az automatikusan nagy orgazmussal: attól még, hogy bőkezűen bántak vele az égiek, még ugyanúgy tarthat neked tovább a dolog, vagy kívánhatod, hogy más módokon is kényeztessen. Tegyetek azért, hogy a szex változatos legyen és gyönyörködtető! 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.