RETRO RÁDIÓ

Áll a bál a PSG-nél, nem kér bocsánatot a világbajnok sztárcsatár

Paris Saint-Germain v Montpellier HSC - Ligue 1
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 02. 04. 19:15

A Paris Saint-Germain edzője, Thomas Tuchel összetűzésbe keveredett Kylian Mbappéval.

A Paris Saint-Germain sztárcsatára, Kylian Mbappé nem kért bocsánatot a csapat edzőjétől, Thomas Tucheltől a hétvégén történtek miatt – írja az AS.

Tuchel lecserélte Mbappét csapata hétvégi mérkőzésén, de a támadó rossz néven vette ezt, és még a pálya szélén az edző tudtára adta. Annyira heves volt a szóváltás köztük, hogy a PSG sportigazgatója, Leonardo vasárnap este találkozót szervezett a feleknek.

Tuchel szerint jól sikerült a beszélgetés, rendezték a dolgot a focistával. Sőt, az edző úgy vélte, valójában semmi különleges nem történt közöttünk, ilyesmi előfordul egy meccsen. Az AS eközben a találkozóról szóló címében azt írta, Mbappé nem kért bocsánatot a viselkedéséért, és továbbra is feszült a viszonya a német trénerrel.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.